|
Post by Bandura on Mar 8, 2006 10:43:24 GMT -5
Volodymyr Voyt is the up coming bandurist in Kyiv. He recently completed his post graduate studies in bandura at the Kyiv conservatory, toured the US twice , and visited Canada with concerts and performances.
Previously he won first prize for a composers competition for works on the bandura.
Recently his compositions were included in a film.
4. Володимир Войт молодший надав декілька своїх інструментальних треків, майстерно виконаних на бандурі. Композиції Володимира лунають впродовж всього фільму.
|
|
|
Post by Halayda on Mar 8, 2006 15:25:49 GMT -5
Прем'єра фільму «Прорвемося», який по суті є першим українським блокбастером, відбудеться завтра 09.03.2006 у кінотеатрі БАТТЕРФЛЯЙ ультрамарин Ст. метро "Вокзальна", вул. Урицкого 1, о 19.00
|
|
|
Post by Bandura on Mar 14, 2006 8:20:42 GMT -5
«Облава» з бандуристом, котрий записав музику вдома, спеціально для нашого фільму (13.03.06) Зараз ми розповімо про Володимира Войта молодшого, котрий писав музику для найбільш драматичних та багатих на емоції епізодів нашого фільму. Він був одним з переможців конкурсу «СаундПРЕК», сам знайшов «ПРЕ продакшн» та написав для нас музику. pre.com.ua/ukr/see/news/10/133/ Володимир закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, м. Київ та отримав дипломи спеціаліста і магістра з відзнаками за спеціальністю «Музичне мистецтво» 2002 р., здобувши відповідні кваліфікації: концертного виконавця, диригента капели бандуристів, викладача диригування за фахом, викладача /бандура/. Ще однією віхою біографії музиканта є продовження і минулого року завершення навчання цільової асистентури-стажування кафедри народних інструментів при Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського в м. Києві за спеціальністю бандура. Нагороди музиканта: У 2000 р. Володимир Войт молодший здобуває відразу дві премії у двох представлених номінаціях на першому Міжнародному конкурсі композицій для бандури імені Григорія Китастого, який проводила Канадська фундація «Бандура» та капела бандуристів імені Г. Китастого, м. Торонто, Канада (ІІ премія за найкращу композицію на народній основі для бандури та ІІІ премію за найкращу концертну п’єсу для бандури). Наступного 2001 року Володимир дістає ІІ премію і звання лауреата за сольне виконання в категорії бандурист-інструменталіст на другому Міжнародному конкурсі виконавців на українських народних інструментах імені Гната Хоткевича у м. Харкові. З 2003 року починаєтсья грунтовне освоєння заходу. Так у 2003 — 2004 роках, Володимир гастролює у складі Київського симфонічного оркестру та хору (KSOC) у США. У 2005-му сольне турне в Канаді та паралельно з цим стає учасником-консультантом всесвітнього семінару бандуристів у м. Торонто. Весь цей час починаючи 2001 р., ще будучи студентом і до сьогодні Володимир Войт молодший є артистом Національної капели бандуристів України ім.Г.І. Майбороди у м.Києві. Для нашого фільму Володимир написав три теми, як їх називають музиканти (тобто спеціально написана музика без слів). Перша - це тема кохання, котра є в головній версії та у заключній, що витискає море сліз. Насправді, лише картинка без музики мала б не такий сильний ефект. Володимир також писав тему «Рух». Власне бандура, як інструмент, є дуже автентичним та сильним, напевне, саме тому музика справляє таке потужне враження.
|
|
|
Post by Halayda on Mar 30, 2006 13:26:10 GMT -5
А хтось мав нагоду бачити цей фільм? Бо насправді приємно чути, що на Україні бодай щось робиться, але чи цей проект є конкурентно спроможний і чи його будуть дивитись не українці в світі, це ПИТАННЯ! Гарно, що звучить бандура, можливо вона колись стане таким популярним тембром у світі, як Дудук чи Didgeridoo (які є надзвичайно популярними у кіноіндустрії)... Наразі це тільки сподівання, для того, щоб бандуристи могли робити бізнес.
|
|